| Ionut_Laurentiu_1995 a întrebat:

cata memorie din cei 8gb are Samsung galaxy core prime 4g? as vrea sa il achizitionez si nu stie memoria sa exacta adica cea pe care instalezi plicatiile si jocurile iar daca muzica si pozele se instaleaza direct pe card.itrebarea este doar pentru cei care detin acest telefon

2 răspunsuri:
| Stufii a răspuns:

Eu nu am Galaxy Core, am S4 mini tot de 8GB si ma gandesc ca e cam la fel treaba cu memoria, mai ales ca au acelasi sistem de operare. Din cei 8GB, pot utiliza doar 5, 5 - 6GB. Iar muzica si pozele le poti pune pe card.

| Carla77 a răspuns:

Eu am si e foarte bun iar memoria este destul de mare eu am vreo 3000 de poze si multe jocuri deci are memorie buna parerea mea