| MaximSpeed a întrebat:

Salut caut scripter samp cine ma ajuta primeste functia de owner pe serverul meu hostat
contact yahoo:ionuyiuliano@yahoo.com

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexsneks22 a răspuns:

HostName: HardGaming | RPG 1
Address: 192.168.0.103:7777
Players: 26/ 100
Ping: 4
Mode: HK:RPG | v1.0
Language: Romana

Factiuni:

>Police Departament

>F.B.I

>Paramedic

>Los Vagos

>Grove Street

>Hitman Agency

>News Reporters

>Taxi Campany

>Tow Car Company

>Need For Speed

>Fast And Furios

>Ballas Familly

>Varrios Los Aztecas

>Presedinta

======================================================

Joburi(/jobs)

>Fermier

>Camionangiu (Unic)

>Gunoier

>Detectiv

>Sweeper (Unic)

>Taietor de iarba (Unic)

>Miner

>Pescar

>Constructor (Unic)

>Arms Dealer

>Drugs Dealer

=====================================================

Sisteme & alte facilitati

- Sistem Seif

- Sistem Savetuning

- Sistem RobBank

- Sistem Admini

- Sistem Helperi

- Sistem Kilometraj

- Sistem Bancomat

- Sistem Radio (pe tasta Y )

- Sistem Case

- Sistem Bizuri

- Sistem SBizuri

-Sistem de admini avansat

- Sistem Kilometri la masina

- Sistem Puncte Premium

- Sistem de Masini personale (/v) Playerii obisnuiti pot detine 3 masini, cei cu cont premium 7

-Sistem war pe teritorii

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Interior banca

- Toate intrarile si iesirile sunt pe Tasta ENTER / F
sdf

| LoLWhaT a răspuns:

HostName: [BTO]Bucuresti~Trucking~Office
Address: 188.241.14.107:7777
Players: 9 / 50
Ping: 31
Mode: Trucking V18
Map: Rom@nia

| Vlad_Tocariuc_1998 a răspuns:

Salut! Inca nu ai auzit de cea mai tare comunitate de gaming din Romania? :O Atunci haide si tu pe www.blown.ro/forum, aici avem un Staff activ si foarte prietenos, 2 FONDATORI seriosi, care ajuta playerii comunitatii la orice are nevoie. Mai avem 1 server de SAMP RPG, unde avem 100 de playeri constant, de asemenea mai avem campionate de Haxball, 8Ball, si bineinteles FIFA 07! Pe serverul de SAMP, avem un sistem de WAR foarte frumos si bine pus la punct, unde mafiile serverului se bat pentru teritorii, aceste mafii sunt : The Rifa, Los Aztecas, Los Vagos, The Russian Mafia, Ballas, Grove Street. Pe langa aceste mafii mai avem si factiuni pasnice, spre exemplu: LSPD, SRI, SMURD, TAXI, Remorcari Auto, GUVERN, News Reporters, School Instructors, dar si o agencie cunosctura in intreaga lume, adica Hitman Agency. Deci acesta este un server foarte frumos, unde te astept si pe tine cu mare drag! :X In zilele acestea se cauta helperi si admini seriosi si activi, chiar daca esti nou ai si tu sanse! HAIDE PE RPG.BLOWN.RO

| 1Life1 a răspuns:

Baga id clau_life@yahoo.com

| MicroVoltsHacks a răspuns:

Uitati aici un sv care sper sa va placa!
Rappers ||**Romania**|| Role-Play
Samp.ozea.ro:7777
E super si merita sa jucati.Bafta!