| Viorel1111111111111 a întrebat:

Ce inseamna traseul intre doua localitati avand culoarea alb in google maps?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca este drum, sosea si ca se poate circula pe acolo.
vezi ca ai optiunea sa selectezi mijlocul de transport si daca alegi 1 destinatie, cu punctul de pornire si oprire, iti arata variantele pe unde poti merge.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt drumuri de calitatea inferioara... Județene, comunale sau străzi din cadrul localității. Restul, cele naționale, europene sau autostrăzi sunt cu galben

| ziftode a răspuns:

Drumuri locale sau private

https://www.techwalla.com/......-maps-mean