| RaducanStefania a întrebat:

Ce parere aveti despre Nikon coolpix L320? Daca imi puteti oferii argumente pro si contra ar fi genial.
Mentionez ca nu sunt fotograf profesionist, doar incepator. ^^
Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine ca incepator, aparatul este foarte bun. Chiar performant. Eu am doar un Nikon coolpix L25 Si face fotografii foarte bune. Am facut si peisaje la mare distanta. Joaca-te un timp cu el cu tot felul de setari, ca sa inveti sa-l folosesti. Dupa asta, totul va fi usor.

1 răspuns:
| CiciFagaras a răspuns:

Buna! O prietena are un aparat exact la fel si mi-a spus ca este foarte multumita de el.Am facut si eu cateva poze cu acest aparat si sa stii ca face poze destul de bune. Daca nu esti fotograf profesionist as spune ca iti poti cumpara acest aparat pentru ca nu este foarte performant, sau foarte complicat si il poti folosi cu usurinta.