| sergiustephan a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumia 720 si LG optimus L9? Care credeti ca e mai bun?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RafyStea a răspuns:

Buna! Si eu am Nokia Lumia 720 si este un telefon foarte bun...eu ti-as zice sa-l cumperi...acum vezi tu ce faci
Bafta!

3 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

E mai bun l9 ca lumia 720, pentru ca l9 filmeaza fullhd, iar lumia 720 filmeaza doar hd, lumia are doar 51mb ram pe cand la l9 ai 1gb, iar windows phone nu este la fel de complex ca si androidu, adica nu se gasesc atat de multe jocuri ca la andoid.
Diferenta mai e si la ecran cand la l9 ai 4, 7inchi iar la lumia 4, 3inchi

| WithoutName123456789 a răspuns:

Nokia Lumia 720, este foarte performant si nu e foarte scump.

| 33stefy21 a răspuns:

Nokia lumia 720