| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia C6-01? As prefera raspunsuri de la persoane care au avut de-a face cu acest telefon. Puncte tari, puncte slabe?

Răspuns Câştigător
| Gabriel1 a răspuns:

Nu l-am avut.
Puncte tari:Bateria,camera,sticla(gorila glass, rezistenta la zgarieturi),
Puncte slabe:Sistemul de operare(Symbian 3, este destul de ok dar mai bun este Androidulhappy, 256 RAM(prea putin).

Ps.Iti recomand daca doresti tot Nokia, un N8, costa ceva mai mult dar merita.happy

2 răspunsuri:
| cristi2011 a răspuns:

E foarte misto telefonul. il recomand. vezi aici review in limba romana http://www.vide.ro/......-telefoane

| 0anaLovesHIPHOP explică:

Nokia N8 e deja prea mult, depaseste bugetul alocat telefonului mobil.