| BogdanBogdan16 a întrebat:

Salut, ce sa aleg intre un Asus i7-7700hq nVIDIA 1050 4gb 8 gb ram 1 terea si un Lenovo exact la fel doar ca are i5-7300hq. Diferenta de pret este de 8 milioane, si m-am gandit ca la Lenovo sa pun un ssd, ar compensa? Astept pareri pls

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

E diferenta destul de mare, dar sincer eu nu as da 8 milioane pentru diferenta asta.
Nu renteaza.
Ce vrei sa faci mai exact pe laptop, si daca te joci ce?

| alii98 a răspuns:

Daca ai destui bani, du-te pe Asus, si are si el slot de ssd, ca e laptop de gaming, da te poti duce si pe Lenovo daca nu ai momentan banii

| Anonymous1988 a răspuns:

I-ati pc e mai bun

| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti, acel cpu 7700hq este foarte bun pentru cei care editeaza video, foto, acel 7300hq este foarte bun pentru gaming, logic ca trebuie un ssd in mod obligatoriu, ssd m2 https://www.emag.ro/......DXM8WMBBM/