| albastru777 a întrebat:

Salut, ce se întâmpla daca nu îmi actualizez sistemul la telefon, de şi există o actualizare, şi o tot amân?

4 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Salut
Actualizarea imbunatateste performanta telefonului

| AndreiWeisz a răspuns:

Nimic grav, doar sa nu patesti ca mine, o amani atat de mult incat nu mai poti sa descarci nicio aplicatie noua pentru ca ai o versiune prea veche laughing

| xFlo a răspuns:

Nici eu nu am vrut sa-mi mai actualizez telefonul doar ca ma tot stresa cu acel mesaj, imi aparea foarte des si la un moment dat, nu-a mai sa o resping. Avea doar varianta sa actualizez peste noapte, sau in momentul ala

| mihai69 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic rău. Dar dacă o faci, e foarte posibil să meargă mai bine.