| Tanana12 a întrebat:

Aloha,TPU! Am un S3 si imi cere actualizare la software...are ceva daca il actualizez, adica sa modifice ceva in telefon?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

E foarte probabil sa se inverseze ceva din setari sau sa apara multe alte aplicatii, in rest altceva NU se va intampla.

Toate cele bune.

| al3xander a răspuns:

Pai presupun ca il actualizezi de la Android 4.1 la Android 4.3. are cateva imbunatatiri. este un update oficial, nu are ce sa fie rau. se va modifica soft-ul dar repet, este oficial, este 99% sigur (sa zicem ca 1% poate fi o problema ca nu se actualizeaza cum trebuie dar poate fi refacut firmware-ul).

Răspuns utilizator avertizat