| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.

Ce spuneti, care vi se pare mai bun si de ce.

Samsung Galaxy Ace Pluce - Samsung Galaxy Mini 2

Răspuns Câştigător
| Paradox1327 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus e mult mai bun! Intra aici si convinge-te! http://www.telportal.ro/......0S6500.htm Funda?!

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Ace! deoarece suporta mai multe tipuri de android... poti intra pe siteul Orange sa le observi in detaliu calitatile si punctele forte ale fiecaruia! Bafta!

| kitty_9669 a răspuns:

Ace Plus este mai bun este varianta imbunatatita al lui S.G Ace

| cflorin11 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus este mai bun este varianta imbunatatita al lui Samsung Galaxy Ace