| tyberyiu a întrebat:

Cine imi poate face rost si mie de un cont steam cu counter strike! DAU fundita si cont pe mt2 ro cu iteme bune lv 28

2 răspunsuri:
| Nookeq a răspuns:

Pt contul' ala iti dau un cont file list :d! daca vrei famous_nooke@yahoo.com :d daca vrei steam iti dau da pentru cont lvl 40 +!

| capoi a răspuns:

Salut, uite cum poti face rost de orice joc de pe steam gratis, sau orice iteme,
Intri pe linkul asta: http://www.tremorgames.com/? ref=1906272
Si faci puncte prin a te uita la video-uri si mai multe chestii, apoi cu punctele cumperi jocuri sau bani pe steam. Mi-e personal mi-a mers, In 2 zile am facut 12 iteme in Dota2,