| Mariana120 a întrebat:

Cine imi poate spune un site prin care pot pune OK gratis pe odno? ..inafara de CheatEngine. Dau Fundita! happy

1 răspuns:
| Céline7 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Iar daca gasesti sun virusi.Deci ce vrei sa faci cu ok? Daca vrei smiley le gasesti pe www.cansmile.com, apesi pe smiley, sau imagini si copii codul de jos.Intre timp te duci pe m.odnoklassniki.ru si le pui la comentarii la statusuri si poze.La mesaje nu merge.Atentie,merge doar de pe m.odnoklassniki.ru acolo pui loghinu si parola de la celalalt odno.