| BiaJ a întrebat:

Cine imi spune cum sa pun parola la mesaje sau la galerie la NOKIA 6300?happy

Răspuns Câştigător
| rsn13 a răspuns:

Poti pune parola la blocarea tastelor din setari de siguranta undeva e ceva in gen "blocere taste" codul cerut apoi este cel de siguranta al telefonului pe care il poti schimba oricand (cel implicit este 12345)

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Si eu am nokia dar nu cred ca se poate.
in schimb, la samsung am vazut ca se poate.

| mariaw a răspuns:

Nu poti pune doar pe galerie, ci poti seta un cod de acces atunci cand blochezi tastele. Setari-siguranta-coduri acces(scrii codul de minim 5 cifre), apoi dai la setar-telefon-blocare taste(si scrii codul). Daca vrei sa il schimbi, dai din nou la coduri acces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ioanaw esti ff desteaptalove struckmerge:X:X
sa stiti:X
am incercat.love struck
mersi mult.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc IOANAW am facut cum ai azis si mi-a mers...Multumesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
spune-mi ce sa pun parola la mesaj