| chelstone a întrebat:

Salut, cine ma ajuta si pe mine, am o problema, nu reusesc sa ma conectez decat la cateva siteuri google, fb, wiki, youtube, insa cand accesez alte siteuri un se mai conecteaza, iar cand dau remediere probleme imi zice ca resursa sau dispozitivul de la distanta nu va accepta conexiuni pe portul serviciul world wide web (http), ce e de facut in acest caz pentru a remedia problema?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce? Telefon, pc sau aragaz?

| Adikis a răspuns:

Uita-te la data pe care o ai la PC si sa nu iti fie cumva in urma, deoarece daca este in urma, iti vede de parca ai avea liceenta expirata. Sper ca te-am ajutat