| dement0r a întrebat:

Cu ce pret credeti ca as putea vinde un laptop Acer Aspire 5750G, hdd 640gb, ram 4gb, placa video nVidia GeForce 540M, procesor Intel core i3 2330m? Il am de un an jumatate. Mai are garantie in jur de vreo 30 luni.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca-l poti vinde cu cca 70% din pretul cu care l-ai cumparat, daca nu este defect si arata bine.

| Me2 a răspuns:

Daca nu are vreo defectiune si merge bine, poti sa-l vinzi cu 1.500-1.600 lei

| Mariussssssss a răspuns:

Salut! Eu zic ca ai putea sa-l vinzi cu 15-16 milioane, dar trebuie sa ai rabdare.