| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca sa nu imi mai comenteze nimeni la fotografiile pe facebook? Va rog, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Poți schimba setările direct de la fotografii.Deasupra acestora este o săgeată,dacă te plimbi cu mouse-ul o vei observa.Dai click pe ea,și-ți vor apare toate opțiunile. Dacă nu vrei comentarii și nici like-uri atunci setezi "personalizat", sau "doar eu", sau "familie", iar pentru restul, prieteni sau prieteni apropiați acestea nu vor mai fi vizibile.Atât,și nu e cazul să mai umbli și la setările de confidențialitate.

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Iti inchizi contul

| Mădă0611 a răspuns:

Poţi face asta: Privacy Settings --> Custom --> Make this visible to --> Only me, şi dacă te referi la imaginile de profil, mai nou sunt puse public, ai lângă dată un glob mic, dai click pe el şi alegi only me.

| alexhardy a răspuns:

Aici intri si iti poti personaliza setarile dupa bunul plac.
http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&ref=mb

| NbhdDaughter a răspuns:

Nu ai cum.