| Spoorky a întrebat:

Salut.
cum pot asculta radio amma pe telefon telefonul nu are radio dar are radio si as vrea fregventa?

7 răspunsuri:
| Spoorky explică:

Scz telefonul nu are net dar are radio

| Spoorky explică:

Are radio

| stupid a răspuns:

Pana la funda si la alte treburi, tu ai inteles ceva din ce ai scris?

| stupid a răspuns:

Daca are radio atunci il poti folosi cu sau fara casti, pe post de antena, tie sigur iti trebuiesccasti sa iti mearga radioul. cauta-ti casti compatibile cu telefonul tau si o sa ai radio, nu iti trebuie internet pe telefon sa asculti radio. sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotaraste-te! Are radio sau nu? Ca daca nu are radio atunci esti tare prost!

Răspuns utilizator avertizat
| oOsSySsHoOr a răspuns:

Pai are radio sau n-are? big grin