| Patric04 a întrebat:

Salut, cum pot curăța tastele laptopului fără sa le stric sau ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu servetele umede apoi cu servetele uscate. Eu asa procedez si se curata bine.

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Șervețele umede pentru laptopuri! Găsești la Auchan sau Carrefour!

| Brizbriz a răspuns:

La service, evident

| Iote a răspuns:

La suprafata, cum ti-a zis mai sus. Si eu fac la fel.
In interior insa, doar la service.

| Trixt3r a răspuns:

Poti incerca si sa le sufli cu un spray de aer comprimat.

https://www.emag.ro/......DTJ8YKMBM/

| Ghengbeng18381 a răspuns:

Poți scoate butoanele rand pe rând, se scot și se montează la fel de ușor. Sau măcar sufla printre taste cu un compresor

| MySergiu a răspuns:

Poți încerca slime de curățat?‍♂️

| chansealer a răspuns:

Servetele umede, betisoare de urechi, servetele uscate. eu asta folosesc