| razvan101 a întrebat:

cum pot face upgrade de soft la ios 4.3, avand in vedere ca am jailbreak facut cu cindya?

2 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Decat sa te complici, mai bine du-te cu el la service, sau cineva care a mai avut iphone. Asa poate il strici! Sper ca te-am ajutat happy

| christianchristian a răspuns:

Pai trebuie sa ai descarcat itunes dupa trebuie sa conectezi telul la laptop/calculator automat vei fi conectat la itunes dupa o sa iti apara ceva de genu ca a aparut update la ios tu ii dai si trebuie sa astepti dar fi atent k cydia va fi stearsa dar o pui la loc happy. Funda?