| dinamohf a întrebat:

Cum pot pune un video pe youtube fara ca ei sa mi-l blocheze adica eu din cand in cand in vine sa chef sa mai fac filmulete si pun si melodii mai cunoscute (lady gaga sau timbaland etc. Stiu ca apartin celor mai mari case de discuri melodiile ) cum fac sa nu mi-l mai blocheze?

http://www.youtube.com/watch?v=SAfoR2iL6JQ&feature=relat ed de exemplu acest video contine o melodie cunoscuta si ei au putut sa puna video-ul asta cum sa fac si eu?

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Incearca sa pui alte melodii

| alex112233 a răspuns:

Auzi
ia-ti Hiper Cam si fa-ti vodeo da pe f2 ca sa il pornesti sidupa tot f2 ca sa il opresti
cauti filmu in foldere
si dupa il inhcarci pe youtube

| DonRobert a răspuns:

Trebuie sa ai aprobare de la detinatoru' depturilor de autor.
Daca acesta iti accepta poti folosi melodia respectiva.
Dar daca acesta nu iti accepta iar tu o pui pe YouTube.
Risti sa iti fie inchis contul' YouTube;)
Sper ca ti-am fost de folos!
O vizita pe Contul meu YouTube : www.YouTube.com/d0nRobert
Cu Stima!
Don Robert