| Anonimul366363 a întrebat:

Salut, cum pot vedea urmăritorii și pe cine urmărește in ordine cronologica o persoana pe Instagram? Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urmaritorii ii poti vedea si singur, in lista ta cu cei care te urmaresc.
Din pacate, nu exista lista cronoligica sa vezi tu, cand anume te urmareste o anumita persoana.

| Anonimul366363 explică (pentru Violleta2022):

Citește mai bine întrebarea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimul366363):

Ia de mai citete odata, daca nu ai inteles raspunsul initial:
Vezi ca pe profilul tau ai 2 butoane:
- Followers (cei care te urmaresc pe tine)
- Following ( tu ii urmaresti pe ei)
In ce priveste ordine cronologica in care cineva urmareste pe altcineva, inca nu exista asemenea liste.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Haide să îți spun cum! happy
Deschide laptopul, eventual PC-ul, și loghează-te pe Instagram.
Conditia: să ai acces la acel cont, dacă e privat.

Deschizi profilul acelei persoane si dai click pe "followers" (urmăritori).
Întâi, apar urmăritorii pe care îi aveți în comun, apoi lista continuă cu urmăritorii actuali, luați in ordine descrescătoare.
La" following" (persoanele pe care ea le urmăreste) e tot la fel. Întâi apar cei comuni, apoi, in ordine, restul...

Pe telefon, sunt puși aleatoriu, nu se păstrează ordinea.