| sunnyway a întrebat:

Cum se foloseste Winamp? Nu stiu cum pot face o lista cu melodii. Se poate schimba culoarea (sa spunem din verde in galben)? Ma puteti ajuta!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mimypyersycutza a răspuns:

Desigur ca poti face asa ceva.in prmul rand culoarea se schimba astfel:options(sus)->color themes->si aici ai toate culorile pe care le poate avea winampul.iar la lista cu melodii pur si simplu dai click pe o melodie si o duci pe winamp-ul deschis in bara.eu una asa fac. daca ti.am fost de ajuor.e bine.tongue

2 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

Depinde de Winampul pe care il ai.

De exemplu Winampul meu are o singura culoare (verde).

Insa sunt unele unde poti schimba culoarea insa nu le gasesti pe net(adica nu poti sa le descarci).

Si in legatura cu crearea unui playlist pui pur si simplu folderul unde ai muzica in Winamp sau pui melodiile pe rand daca iti e mai usor.
Sau apesi tasta L si iti apar folderele cu muzica si selectezi de acolo muzica pe care vrei s-o pui.

Succeshappy

| Iuli_9028 a răspuns:

Melodiile le selectezi si le adaugi acolo, iar culoarea apesi sus pe optiuni si la color themes iti da toate temele... alege-ti de acolo happy sper ca te-am ajutat