| Allwe a întrebat:

Cum se opreste antivirusu Eset Smart Security 5, si cum se porneste dupa ce il opresc

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Dai click dreapta pe el acolo unde e si ceasul, si dai Disable antivirus
Toate cele bune

| maxb a răspuns:

I interfata de la anti-virus apesi pe acel semn de OK din colt-ul dreapta sus, si dupa selectezi Temporarily disable protection.Si daca vrei sa dai drumu din nou doar apesi pe enable.

| BoggyP a răspuns:

Pai dai click dreapta pe el, acolo unde e si mesu..de acolo dai click dreapta pe el si o sa-ti apara niste optiuni, si cred ca o sa ai pe acolo disable antivirus sau cv de genul