| doualovituri a întrebat:

Salut.
Cum strici un televizor vechi suficient de tare incat sa nu mai mearga, dar sa nu si dea nimeni seama ca cineva a umblat la el?

5 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Pornit /oprit din buton iar si iar si iar ff repede, de asemenea seteaza-i luminozitatea la maxim.

| leo987 a răspuns:

Ha, ha... Vrei sa iti cumpere parintii tv nou si nu stii cum sa faci sa se strice cel vechi? Toarna apa in el cand e oprit si cand il va porni cineva sigur bubuie. Ha, haaaa

| Simona a răspuns:

laughing Agresivule/agresivoo! smug

| Belllla a răspuns:

Ce porcarie !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mane vrei sa strici televizorul? Dastea numai dracii de copii fac te poti juca porcarii din astea de jocuri pe el si daca te joci ceva timp va vedea in purici.