| GameMaster23 a întrebat:

Salut, curand mi-am luat Whatsapp pe Nokia C3 rolling on the floor. Si imi sta acle "G" de la internet mereu conectat... Chiar daca Whatsapp-ul este "inchis", imi consuma din mb-ii de internet?

4 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Da, el consuma internetul, daca primesti o notificare de la market, de la Whatsapp si asa mai departe se consuma.
Daca il opresti nu se consuma.

| Clawd3lw a răspuns:

F

| FkThRz a răspuns:

Nu, asa se intampla la multe telefoana, ramane acel G albastru probabil si la tine sus, dar ca sa fii sigur poti intra in Manager Aplicatii si daca inca mai este deschiz, odata ce il inchizi de acolo ramane inchis pana cand o sa ai din nou nevoie de el.happy

| McRadius a răspuns:

Nu iti consuma