| AniteiCostinel a întrebat:

Da ca te joci drakensang online iti mananca bani de pe cartela STICK. DAU FUNDA SI VOT!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai trafic nelimitat nu cred, dar daca ai cartela reincarcabila se poate sa pape euro, pentru ca si jocurile on line tot download sunt.

| Number27 a răspuns:

Nu prea cred

| labontdumitru a răspuns:

Nu cred ca iti mananca bani. Eu ma joc si nu imi ia nimic. Desigur ca poti baga bani pentru altaur(moneda de joc).

| alitzzy a răspuns:

Îti ia bani daca vrei tu sa cumperi adermant în joc, cu bani reali. Altfel nu are cum.
Eu am primit bani ca sa-l joc, în schimb. Sunt vreo 3 oferte cu Drakensang pe Clixsense [ http://csl.ink/tHu ], numai ca trebuie sa te înscrii cu adrese de mail diferite sa-i primesti. Trebuie sa atingi nivelul 11 sau 12.

| TheAxeEffecT a răspuns:

Da îţi cam mănâncă banii bănuiesciiti zic un sfat dacă vrei să economiseşte în bani NU te juca jocul respectiv deci... FUNDA?