| RoBeRTinN a întrebat:

Salut, daca am gresit categoria imi cer scuze. Daca am editat ceva intr-o poza, adica am mazgalit ceva pe ea in Paint, pot sa o scot?
De asemenea daca si poza este de pe Internet si vreau sa scot ceva din ea dar nu cu Photoshop cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt diferite site-uri de editat poze on line.cauti site-uri de editat poze pe Gogle si le iei la rand. Aduci poza, cauti culoarea care trebuie si dai deasupra mazgalelii. Adica sa vopseasca acea mazgalitura cu culoarea originala care ar putea masca mazgaleala.
In Paint poti sterge cu guma mazgaleala dar daca dupa ce ai mazgalit poza ai salvat-o...e mai greu.

| Alexandru_Botofan_2000 a răspuns:

Încearca sâ dai tot inapoi pe paint cum se poate da si pe paworpoint