| Little_Bear_Andrei_1987 a întrebat:

Daca am un xbox modat, si majoritatea jocurilor piratate, ma pot juca multiplayer prin jocurile furate, cu un cont de xbox live?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ii modata rgh, ai zero sanse.
Daca e modata lt, merge pana te prinde.

| DeyCj a răspuns:

Da.Până te prinde ca ai furat jocurile merge. Când te prinde îți va dezactiva contul și ai șanse ca să te deservească autorizațiilor pentru asta.Succes

| alin16y a răspuns:

Da, dar daca esti prins cu firmware modificat esti banat si pierzi toate salvarile, achiviement-urile. Vorbesc din experientahee hee.