| YoMsG a întrebat:

Salut.Daca fac un stick bootabil cum pot sa-l fac la loc stick normal?

4 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Daca ai facut un stick bootabil, cum sa nu stii sa'l faci normal?
formatare cel mai sigur scapi de toate fisierele. bafta oricum

| K0sti a răspuns:

Il formatezi! Cam complicat!

| al3xander a răspuns:

Stick boot-abil inseamna sa il formatezi intr-un in acelasi tip si sa copiezi fisierele sistemului de operare (windows, ubuntu etc.) intr-un anumit mod. eu am un stick boot-abil cu windows 8 si am facut si foldere separate pentru alte fisiere. ca sa-l faci din nou normal trebuie doar sa-i stergi fisierele de instalare sau sa-l formatezi.

| miTzuliK93 a răspuns:

Daca ai vreun CD cu windows bootabil, baga-l in CD-ROM, booteaza de pe el, dar sa ai si stick-ul bagat in timp ce faci asta, si dai format din setupul windowsului.