| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca imi bag windows pe 64 bit si calculatorul nu suporta, se poate strica?

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Nu, stai linistit, windowsurile pe 64 sunt facute pentru cei care au calculatoare cu multe resurse(de la 4Gb de rami in sus, procesor dual sau quad, etc) pentru simplul fapt ca un windows de 32 nu recunoaste toate aceste resurse. Succes

5 răspunsuri:
| alexdarck a răspuns:

Da! se poate strica Funda pls

| unknownn a răspuns:

Nu se strica dar nu te astepta sa iti mearga vreun joc pe el daca n-ai cel putin 2 gb ram si un procesor dual-core de vreo 3 ghz

| sltlp a răspuns:

Nu se strica, doar ca nu iti va porni(va trebui sa iti reinstalezi pe x86)

| Cezar23 a răspuns (pentru sltlp):

Srsdani te rog frumos daca imi poti da add pe mess ca am aceeasi problema sa iti explic sau daca nu vrei imi poti explica aicihappy cezar_yoo_23 id meu

| Cezar23 a răspuns (pentru sltlp):

Srsdani te rog frumos daca imi poti da add pe mess ca am aproape la fel problema sa iti explic sau daca nu vrei imi poti explica aicihappy cezar_yoo_23 id meu