| NakaTaka a întrebat:

Se strica calculatorul daca nu instalez corect Windows?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu neaparat, dar pot aparea probleme pe care nu le poate repara decat un profesionist.Fie urmaresti un tutorial video si iti scrii exact pe o foaie ce sa faci, fie chemi pe cineva sa te invete. Eu am incercat de 6 ori pana am instalat primul meu windows corect.

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Daca n-ai idee cum, nu-l instala tu. Cheama un profesionist.

| XYZsnick a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci la infinit pana invei(asa am invatat si eu pe la 7 ani)decat sa dai atatia bani la un specialist.doar sa nu umbli in bios acolo il poti strica.
bafta happy

| Shobo91 a răspuns:

Nu se va strica, dar nu va rula nimic corect pe el!