| SpeedMax a întrebat:

Salut dar pe metin2 rival sambata e off ca nu imi merge de azi dimineata.

Răspuns Câştigător
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Se verifica care are hack habar n-am daca e off

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Po nu stiu si eu joc rival azi am intrat oealk apoi iface figuri m t sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall nici eu nu stiu de ce nu-mi merge nici duminica de la ora 6 increc sa intru dar nu merge la ce ora se deschide?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca l-a inchis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aflati ceva despre server.( daca a schimbat site-ul sau trebuie downloadat alt client) lasati un anunt aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nici mie nu-mi merge, dar de pe la 2-3 cam asa. dar cred ca ii va da drumul cu.rand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam pe la ora 3 a zis GM ca va opri serverul pentru 5-10 minute. tin bine minte.; p. dar acele 5-10 min sunt cateva ore buna poate zile xD. vom vedea dar vor pune serverul inapoi. va rog sa ma tineti la curent to detaliile despre server ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca e off, asa-i in fiecare sambata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa stiu daca merge duminica, si pentru cat timp, daca merge?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. din greseala am sters definitiv rivalul din pc si instalul.si nu merge nici site-urile. de unde pot lua instalu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uraaaaaaaaaa lume sa deshis clientul nou:XXXXXXXXXXX uppiiiiiiiii eu aveam 72...si pe asta nou e mult ma isuper aseara im idadea eroare., la downlaod. acum a pus unul nou:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut; lume rivalul are vreun program anume sau merge cum vrea el?happy si da nu cred ca sambata e off ci doar are o anumita ora cand ii da drumu big grin happy love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nici mie nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare raspundeti-mi va rogg de unde downloadez metin2rival si linkul daca puteti pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult

| XrollerX a răspuns:

Ba eu azi (marti) l-am downloadat si nu-mi merge imi da CH1 off si CH2 offsad...

| lord1 a răspuns:

Pai unu a bagat virusi pe metin2rival dar un prieten i-a scos.Merge doar servar1

| RentaLaurentiu a răspuns:

Ba e ora 11:33 si imi da eroare dc?

| calllatis a răspuns:

Hei care stie ip de la metin2 rival cu ip de register si de download pls scrietil ca din cate ati descris voi e fain si vreau sal incerc mersi echipa TPU :X:X:X:X