| ady000 a întrebat:

Dau funda.
Sa va zic, am pe cineva care mi-a dat contul de fb cu parola, iar ea din cand in cand si-l mai dezactiveaza. Ieri mi-a zis ca si-a sters contul de tot, cum pot vedea daca ea si-a schimbat parola si si-a dezactivat contul(sub pretextul ca si l.a sters).Cum pot vedea daca contul este sters sau nu ma minte?
Pls dau funda!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Conecteaza-te pe facebook cu datele pe care le ai si vei afla daca te minte sau nu. In momentul in care te vei conecta, iti va aparea una din cele doua erori: "Contul a fost dezactivat" (fiindca a sters contul) sau "Parola nu a fost introdusa corect". (fiindca a schimbat parola)