| QweRty777 a întrebat:

Salut, de cateva minute mi-a disparut reteaua WiFi dar pe pc merge netul, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| FlowInCuvinte a răspuns:

Mai exact?
De unde ti-a disparut reteaua?
Cum e conectat PC-ul la retea?

| QweRty777 explică (pentru FlowInCuvinte):

Nu cred ca am explicat cum trebuie...nu imi arata wifi-ul pe telefon, atat, si nici pe router nu arata ca merge...

Bula
| Bula a răspuns:

Scoate routerul din priza, asteapta un minut si baga inapoi in priza.
Probabil wi-fi va functiona din nou.

Mai ai posibilitatea de a deconecta wi-fi-ul de pe telefon, iar dupa un minut sa-l pornesti din nou.

| QweRty777 explică (pentru Bula):

Am rezolvat-o, mersi, a trebuit sa fac iar setup-ul la router