| LarmesNoir a întrebat:

De cateva zile am facut o pagina (nu profil) pe facebook. Pagina e a firmei pe care o detin. Am incercat sa imi pun pe profilul meu firma (la unde lucrez) si facebook nu imi gaseste paginasad. Mai am si alte pagini si pe acelea le gasesc, dar pe a mea deloc. Pagina o gasesc cand o caut pe facebook, dar nu imi apare cand vreau sa o pun la locul de munca din profil. Aveti idee de ce? Funda pentru un raspuns care mi-ar putea fi de ajutor.

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Problema e la tipul paginiiwinking trebuie ca tipul paginii sa fie de la categoria "Company, Organization or Institution", apoi trebuie ales
"Companie" ca facebook sa o poata lua in considerare drept loc cu posibilitate de angajare...astept fundawinking

| LarmesNoir explică (pentru MCG):

Pai e trecuta ca si companiewinking Degeaba. Poate fii si "mancare", "produs" "bautura", etc si vad ca pot adauga si de astealaughing, dar firma mea nu mergesad