| innivsp a întrebat:

De ce nu mai pot vedea profilul surorii mele pe Facebook? mentionez ca este in lista mea de prieteni, nu si-a dezactivat contul, si nici nu a facut setari in privinta restrictionarilor de profil. Pur si simplu nu o mai gasesc in lista absolut deloc. daca o caut pe google, o gaseste, si cand ii acesez pagina imi apare mesajul : "The page you requested was not found". acest lucru se intampla numai la mine, pentru ca pagina ei este functionala.acelasi lucru mi s-a intamplat cu o alta prietena din lista. de ce?

1 răspuns:
| DrunkShepp a răspuns:

Probleme la pagina facebook, mie mi se intampla sa nu imi apara nimic la profil.e defectiune de la ei!