| Adi0226 a întrebat:

De cateva zile internetul imi merge prin cablu si nu prin router, cu toate ca e conectat la acesta.In sectiunea Settings imi apar doar setarile pentru Ethernet, nu si pentru Wi-Fi.Tin sa mentionez ca ma pot conecta cu telefonul.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Incearca sa repornesti routerul si sa reinstalezi driverul pentru placa wifi.

| Adi0226 explică (pentru PainTech):

Am facut asta...degeaba.La Device Manager, sectiunea Network Adapters imi lipseste Wireless Network Adapter.Am incercat sa instalez mai multe versiuni, dar tot nu merge.