| Laur47 a întrebat:

Nu stiu de ce acum 2 zile internetul merge foarte incet.Am router care e conectat la calculator prin cablu Ethernet.Am abonament la Orange(Net-Mobil-TV). Stiu sigur ca internetul este nelimitat si de aceea platesc putin mai mult, deci nu am depasit niciun trafic. Trebuie sa mentionez ca chiar astazi am instalat Windows 7 de la zero. Am internet 3G, iar semnalul arata ca e plin, dar tot merge incet. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E posibil ca să fie probleme temporare cu infrastructura lor, probleme ce se vor remedia curând.Succes

| Laur47 explică (pentru DeyCj):

Eu cred ca e posibil. Am avut instalat Windows 10, si chiar dupa ce am terminat instalarea, am intrat pe Browser-ul de Internet si mergea foarte incet, dar dupa cateva ore si-a revenit. Sper sa fie temporar!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a verifica solicitarea ta, te rog sa ne dai numarul de telefon in mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

| EneCristian a răspuns:

Ai wireless sau prin cablu de la router? modem? trecel prin cablu. E o retea noua deci au si ei problemele lor.