| Mach0 a întrebat:

Salut de cateva zile m-am inscris intr-un concurs frumos si pentru a castiga am nevoie de 3000 de voturi decat o singura data poti vota pe zi un singur vot si nu stiu cum sa strang atat de multe voturi mi se pare prea mult astept niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Stiu eu big grin dar nu-ti zic, te tachinez putin laughing
acelasi lucru i l-am recomandat unui prieten care tot pe un site de genu a castigat un ipod nano laughing

4 răspunsuri:
| Mariiia a răspuns:

Din moment ce ai pus intrebarea pe TPU. puteai sa pui si linkul` de la concurs happy
si noi te votam. trimite-mi prin mesaj linkul` si am sa te ajut eu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai IP dinamic și multă, multă răbdare, te-ai scos. Mai departe te descurci tu.

| Mach0 explică:

Http://fifaclub.org/concurs/concurent-Stresul.html asta e concursul :( daca ati putea...sa trimite`ti si voi link`ul la toata lista voastra de messenger...in vot de la fiecare in fiecare zi ar insemna ceva :| aaaaa am net prin clicknet dar eu stiu sa schimb ip`ul doar cand restartez modemul solutii nu stiu :|:|ceva mai simplu:( mai astept alte idei! Mersi

| Mach0 explică:

Http://fifaclub.org/concurs/concurent-Stresul.html :X:X am mare nevoie de voturi care ma ajuta si pe mine :* lasati niste id`uri ceva pe aici trimite`ti link-ul asta in fiecare zi in lista! Multumesc