| Paulicass a întrebat:

Salut de cateva zile numai imi merge Gta San Andreas dupa introducere pana sa apara meniul imi apare crash si treaba aia cu dont send si send l-am dezinstalat cu advanced uninstaller si l-am bagat din nou dar tot asa face cine stie de la ce ar putea fi? Dau fundita

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Dai lui mata fundita, chiar esti nesimtit!

| Assassins a răspuns:

Dai click dreapta pe samp>proprietes>compatabily si bifezi aia cu windows si dai windows 98/me run in 256 color disable visual temes si run of aia si iti va merge baftawinking