| Anonymous20 a întrebat:

De curand mi-am cumparat o Tableta Serioux SMO72 si as vrea sa imi cumpar un Modem 3G si nu stiu care sunt modelele compatibile cu aceasta tableta.
Cel care imi spune cel putin un model de Modem 3G(compatibil) primeste funda!winking

1 răspuns:
| xToToShelx a răspuns:

Uhm, stii ca teoretic, toate modem-urile sunt compatibile cu orice tip de tableta, nu?
Eu iti recomand asta:
http://www.emag.ro/router-wireless-n-300mbps-asus-rt-n12-d1/pd/E5N9NBBBM/
Ajungi cu el pana la 8-10 mb de viteza, bineinteles daca ai si tu un abonament bun de net si pe deasupra este si ieftin