| AndreiMarian12 a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un suboofer alaturi de 2 boxe ( Logitech si suboofer-ul si boxele ), bun. Intrebarea mea este : Cum pot face sa se auda si boxele si subooferul in acelasi timp? Daca scot boxele din suboofer se aude extrem de incet si sters. si cand sunt conectate boxele el scoate doar un aer si se aude aproape deloc.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ce model? Si la ce il conectezi, la laptop, calculator? Ce placa de sunet? Ori ii dai din telefon sau ceva asemanator?

3 răspunsuri:
| AndreiMarian12 explică (pentru CM7YRE):

La calculator, am placa de sunet REALTEK AC97 AUDIO

| CM7YRE a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Ia incearca sa-l conectezi si din alte surse. Si ce model, mai exact? Z5500, Z906 sau ce alte modele de Logitech, stii cumva? Care dintre acestea http://l.profitshare.ro/l/3798876?

| AndreiMarian12 explică (pentru CM7YRE):

Boxele sunt
Logitech S-120 black iar subooferul nu gasesc.