| tantanandrey a întrebat:

Am la pc in acest moment 2 boxe. Mai am eu inca 2 boxe si un suboofer. As vrea sa le leg la boele de le am acum in acest moment, dar nu stiu cum, adica subooferul sa isi faca treaba lui. boxele treaba lor. Daca dau tare la boxele de le am acum se aude uratsad Funda

Răspuns Câştigător
| bluelife98 a răspuns:

Ew stiu
e cam greu.trebuie sa faci sa mearga subwooferul la pc direct si legi boxele 2 pe o parte 2 pe o parte
!

2 răspunsuri:
| bluelife98 a răspuns:

Da.eu am facut asa si am pus 5 boxe dar trebuiesc puse la un subwoofer care sa duca.acum am un sistem 5.1.

| tantanandrey explică:

Deci eu acum la pc am 2 boxe. Din una dau mai tare si mai incet, si mai am un buton power. In aceasta boxa am ca un fel de amplificator. Am incercat sa leg boxele, si a mers. Dar daca dau tare se aude bazaind. Cred ca nu poate duce cat trebuie.sad