| tosevmarcel a întrebat:

Mi-am luat de curand boxele acestea http://www.evomag.ro/......13466.html dar subwoofer mi se pare ca se aude foarte incet fata de cei 2 sateliti am placa sunet creative 5.1 cand dau la setari in placa sunet la boxa stanga si dreapta se aud la fel dar daca scot boxa stanga si dau iar stanga dreapta se aude dreapta bine si cand dau stanga se aude si subwooferul dar foarte incet stiti cumva care ar fi cauza

1 răspuns:
| r0c6 a răspuns:

Tosevmarcel vezi ca poate subwoofer-ul are o problema ca si mie mi-s-a intamplat si mi-am luat noi si se aude mai tare decat se poate daca m-as pricepe la boxe foarte bine ca nu ma pricep pe intregime ti-as spune dar asta este pacat.