| Petre_Costi_1999 a întrebat:

Salut
De la o vreme cam 2 saptamani, cand aprind calculatorul imi apare urmatorul tabel :
There has a problem starting\3\LXDDtime.dll
The specified module could not be found.
Care e problema, am cautat peste tot si nu-l gasesc, o fi lipsa acest fisier?
P.S. Am windows 7, si daca se poate sa-mi dea cineva fisierul acela care zice ca nu-l gaseste.
FUNDAA!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Așa se întâmplă când folosiți Windows contrafăcut. Uite aici un link unde sunt tot felul de dll-uri:
http://www.dll-files.com/
Dar acest dll poate fi și de la o aplicație. înnainte de a descărca verifică sa nu fie de la ceva aplicații.Succes

| Petre_Costi_1999 explică:

Windowsul nu e contra facut desteptule, l-am cumparat original de la altex