| HighParadox a întrebat:

Salut.
Deci, am un iPod nano exact asa ca asta : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/91/IPod_ Nano_4G_black.jpg
Si de fiecare data cand vreau sa-mi pun muzica pe el trebuie sa-i dau restore din iTunes...De ce?
Nu ma prea pricep si nu inteleg. Ma puteti ajuta putin, va rog?
Merci anticipat.

1 răspuns:
| abczzz45 a răspuns:

Trebuie sa iti descarci un program numit i-Tunes, apoi il deschizi descarci muzica dorita, dai pe folderul muzic care iti apare in i-Tunes, apoi este pe i-Podul tau. Atentie, asta merge doar daca ai cablu de date la calculator. Funda?