| Geronimo9234341 a întrebat:

Salut,
Deci am un xbox (arcade), si aseara cand m-am jucat am fugit sa imi iau telefonul de pe masa (suna big grin) si din grejeala am atins consola foarte incet...rezultat? DvD zgariat (Fifa World Cup 2010 original)...are o jgarietura in forma de cerc, cerc perfect laughing. CUM IL POT REPARA?
HELP!

1 răspuns:
| ionutalecs a răspuns:

1 cumpara altul
2 este o metoda auzit si de min dar nu ma prea bazez daci iei un spray si dai pe el si il stergi usor cu un servetel uscat

funda?