| Simion_George_1999 a întrebat:

Salut,din ce motiv când intru in app stor imi zice,, conectare imposibila la app store,,?

3 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Du-te la setări>Aplicații>AppStore>ForceStop>Șterge-o>Instaleaz-o din nou>Dă Restart la telefon>Deschide AppStore si downloadeaza jocuri

Dacă nu merge >serch Google Play>Apasă pe el si alege sa-i-l folosești pe browser nu pe App Store>Folosește App Store din Browser si downloadeaza jocuri happy
Sper ca te-am ajutat

| XD_Danny_2000_CaPk a răspuns:

Daca ai data setata in viitor internetul nu va mai functiona...asa ca actualizeaza-ti data si ora la valorile din prezent!

| Subasu_David_1995 a răspuns:

Poate nu ti-ai activat datele mobile sau Wifi-ul.