| Cdk_Robert_1999 a întrebat:

Salut din nou,am un prieten care are un laptop Asus,el intra pe internet prin wifi,dar daca vrea sa joace SA:MP nu poate,daca vrea sa joace Counter Strike,in retea,(online) nu poate, nu ii arata nici serverele!

Dau funda, raspunsului cel mai bun!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate deoarece nu a oprit si a pornit internetul. Sa faca asa si ii va merge. Bafta.

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

In rest ii merge netul?
Are activat firewallul?

| Popescu2102Vlad a răspuns:

Pai, incearca sa ii dai refresh la lista de servere si daca asta nu merge, spune-i sa opreasca 10 sec routerul de la internet si dupa sa il porneasca la loc. Daca nici asta nu merge, inseamna ca au picat serverele.