| UngureanuRobert a întrebat:

Salut, dintre aceste procesoare (Intel Core 2 Extreme / Core 2 Duo / Pentium D / Pentium 4 / Celeron D / Intel EM64T / EIST / Hyper-Threading Technology) care este cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Cum a zis și K0sti nu ai spus modelele corect. Care este cel mai bun procesor poți afla și singur de pe site-ul http://cpuboss.com/ doar bagi 2 modele de procesoare și afli nota lor. Care are nota mai mare, e mai performant.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cred ca glumesti! Cand te trezesti, revin-o cu intrebarea! Sunt zeci de modele din fiecare tip de procesor pe care le-ai enumerat! EM64T / EIST / Hyper-Threading Technology...astea nu sunt procesoare, sunt functii! Puneti mana si cititi!

| Alex2312 a răspuns:

Core 2 Extreme Ever!